— Sponsorēšana —

Ar prieku sadarbojamies un atbalstām dažādus pasākumus.
Kultūra, māksla, labdarība un sports – mūsu atbalsta jomas!

Nešauboties varam teikt, ka esam viens no pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem šajā jomā Latvijā. Arī šobrīd aktīvi sadarbojamies ar visdažādāko jomu projektiem, katrā no sadarbības gadījumiem atrodot īpašu pieeju un sadarbības formu.

 

Īpašs gods ir veicināt pasaules klases mākslinieku viesošanos Latvijā – Eltons Džons, Placebo, Pet Shop Boys, R.E.M., Moby, Simply Red, Muse, Kailija Minoga, Simple Minds, Pīters Gabriels, Depeche Mode, Ēriks Kleptons, Lana Del Ray, Kings of Leon – tie ir pasaules vārdi, kuri komentārus neprasa.

 

Priecājamies par sadarbību arī ar spožākajiem pašmāju māksliniekiem, kuru vidū Prāta vētra, Igo, Normunds Rutulis, Dzelzs Vilks, Lauris Reiniks, Intars Busulis, Dons, Zodiaks, Inese Galante, un daudzi citi.

 

Veiksmīga sadarbība veidojusies ar daudziem īpašiem kultūras projektiem. Ilgus gadus sadarbojamies ar tādiem izciliem projektiem kā Latvijas Mūzikas ierakstu gada balva, Positivus festivāls, orķestris Sinfonietta Rīga, Latvijas Nacionālais teātris, Rīga 2014 un citi.

 

Ilggadēja sadarbība mūs vieno ar Dinamo Rīga, ZZ čempionātu un basketbola klubu “VEF Rīga”.

 

Sazinies ar mums:  67842577, marketings@rigasvilni.lv