x

Lai nodrošinātu web lapas satura kvalitāti un apkopotu apmeklētāju statistiku, Izdevniecības Rīgas Viļņi mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Vairāk par sīkdatnēm lasiet ŠEIT. Vai Jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai?

✘ Nepiekrītu ✔ Piekrītu

— Jauns.lv —

Jauns.lv

Nacionālais ziņu portāls jauns.lv vienmēr tur roku uz pulsa, sekojot līdzi aktuālākajiem cilvēkiem un notikumiem!

Radot Latvijā interesantāko ziņu portālu Kasjauns.lv, mēs 2009. gada maijā pārliecinoši pieteicām sevi digitālo mediju nozarē. Tā starts ir bijis viens no veiksmīgākajiem Latvijas interneta vēsturē jau pirmajā mēnesī, sasniedzot 192 286 unikālos lietotājus (pēc Gemius Audience), ko līdz tam bija spējis tikai draugiem.lv.

Ik dienu portālā: ZIŅAS – politika, ekonomika, sabiedrība, bizness, novadi. ĀRZEMĒS – politiski ekonomiski apskati par notikumiem ārzemēs. SLAVENĪBAS – notikumi, intervijas, zvaigznes, kino un TV apskati. TRAKĀ PASAULE – aizraujošas un pārsteidzošas ziņas. SPORTS – aktuālie notikumi, reportāžas, un viedokļi. SIEVIETĒM – privāti stāsti, attiecības, receptes, skaistums un ikdienas padomi. AUTO un TEHNOLOĢIJAS. STILS, aizraujošas spēles, HOROSKOPI, e-veikalu piedāvājumi un bagātīgas un intriģējošas LIELĀS BILDES.

Internetā kopš: 2009. gada maija

Iet uz portālu Reklāmas izvietošana

Auditorijas dati