x

Lai nodrošinātu web lapas satura kvalitāti un apkopotu apmeklētāju statistiku, Izdevniecības Rīgas Viļņi mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Vairāk par sīkdatnēm lasiet ŠEIT. Vai Jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai?

✘ Nepiekrītu ✔ Piekrītu

 

Latvijas Republikas 100 gadu jubilejai veltīts speciālizlaidums

Svinam 100!


Gluži tāpat kā parasta cilvēka nodzīvoti 100 gadi, arī Latvijas simtgade savā ziņā ir brīnums. Pasaulē ir daudz tautu, kurām tā arī nav savas valsts vai arī valstiskums laikmetu griežos ir zaudēts, taču mums tā ir. Izcīnīta, pēc tam zaudēta, bet tad atkal atgūta. Par to mums visiem ir pamats būt lepniem.

Šī ir reize, kad jāaizmirst visas negācijas un strīdi, jo ir īstais brīdis atskatīties uz aizvadītajos 100 gados paveikto, piedzīvoto, pārdzīvoto. Arī uz zaudēto. Noliksim vismaz uz brīdi malā domstarpības un kritiku par to, ka ne viss ir ideāli, un atcerēsimies, ka esam vienota tauta un visiem mums ir vienas mājas – Latvija.

Atzīmējot Latvijas simtgadi, esam sarūpējuši šo izdevumu, kurā aicinājām uz sarunu par valsti, dzīvi un Latvijas pagātni un nākotni cilvēkus, kuros ir vērts ieklausīties. Ceram, ka viņu paustās atziņas mudinās padomāt par to, kas mēs esam un ko vēlamies sasniegt. Pieminējām arī cilvēkus, kuri stāvējuši pie Latvijas šūpuļa, un atskatījāmies uz neatkarīgās valsts dibināšanas svinībām gadsimta garumā. Arī tajos laikos, kad Latvijā nedrīkstēja pat pieminēt 18. novembri...

Lai visiem mums gaiši svētki!

Speciālizlaidumā lasi:

 

Publicēts: 14.11.2018.