x

Lai nodrošinātu web lapas satura kvalitāti un apkopotu apmeklētāju statistiku, Izdevniecības Rīgas Viļņi mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Vairāk par sīkdatnēm lasiet ŠEIT. Vai Jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai?

✘ Nepiekrītu ✔ Piekrītu

— Jaunumi —

Preses dienas 2018

6. jūnijā ikgadējā drukāto mediju izdevēju pasākumā Preses dienas tika noskaidroti pieprasītākie un veiksmīgākie preses izdevumi 2018. gadā. Izdevniecības Rīgas Viļņi izdevumi – starp lasītāju iecienītākajiem septiņās kategorijās!

Žurnāls Kas Jauns ir pirktākais nedēļas zinu izdevums Narvesen tirdzniecības vietās latviešu valodā un trešais ienesīgākais Preses serviss nedēļas izdevumu kategorijā. Izdevniecības TV izdevumi saņēma balvas Narvesen kategorijā Pārdotākais izklaides izdevums - Rīgas Viļņi otro vietu un Laimīgā Programma pirmo vietu. Vairākas balvas arī žurnālam Patiesā Dzīve. Trešā vieta kategorijā Pārdotākais sieviešu izdevums Narvesen tirdzniecības vietās un pirmā vieta Preses serviss kategorijā Ienesīgākais speciālizdevums 2018. gadā. Īpašs prieks par Izdevniecības pagājušā gada jaunumu, 100 labi padomi stāsti izdevumu 100 Latvijas noslēpumi, kas saņēma Preses serviss labākās debijas balvu.

Pasākumu Preses dienas ikgadēji rīko preses tirdzniecības un izplatīšanas uzņēmumi SIA Narvesen Baltija un SIA Preses Serviss.

Publicēts: 07.06.2019.