x

Lai nodrošinātu web lapas satura kvalitāti un apkopotu apmeklētāju statistiku, Izdevniecības Rīgas Viļņi mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Vairāk par sīkdatnēm lasiet ŠEIT. Vai Jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai?

✘ Nepiekrītu ✔ Piekrītu

— Dziednieki, ekstrasensi un gaišreģi —

patiesā dzīve speciālizlaidums

 

Lai visiem dzīve zaļa!
Domāju, katrs ir dzirdējis vārdus – jums vajag atpūtu. Daudz svaiga gaisa un saules, un būs labi. Ārsti to saka. Briesmīgas slimības ārstēja un ārstē tieši īpašās vietās, kas tuvāk pie dabas pupa; tās saucam par sanatorijām, dziednīcām. Arī vietas, kur ārstē nervus, visbiežāk ir ainaviski gleznainas, un daba tur ir visspēcīgākais ārsts.

Tiešām jākļūst trakam, lai to saprastu? Tiešām jānotiek kovidiem, lai cilvēki apjēgtu, cik daudz mums dots? Mēs jau zinām, zinām, bet… Vai tiešām tas, kas dots par velti, kļūst nesvarīgs, jo tiek pieņemts kā pašsaprotams?

Patiesās Dzīves SPECIĀLIZLAIDUMSJaunākais Patiesās Dzīves speciālzlaidums ir veltīts dabas dziedniecībai. Zaļajam dakterim. Dabas mistērijai. Puķēm, akmeņiem, ūdeņiem – visam, kas dzīvs, kas tik organiski saderīgs ar mums, cilvēkiem. Pavisam mazi bērni to zina – allažiņ pēc pastaigas atvelk mājā kādu akmentiņu, kociņu. “Met ārā to krāmu!” rājas mamma. Bet pati svešās zemēs ieliek kabatā ko līdzīgu. Tad tas ir talismans.
Ja gribi mainīt pasauli, ej mājās un mīli savu ģimeni, teikusi Māte Terēze. Tad nu es uz tās pašas nots mēģināšu – ja gribi būt vesels, ej dabā un mīli to.

Iveta Pumpure-Saulīte
Galvenā redaktore

Lasi vēl: