x

Lai nodrošinātu web lapas satura kvalitāti un apkopotu apmeklētāju statistiku, Izdevniecības Rīgas Viļņi mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Vairāk par sīkdatnēm lasiet ŠEIT. Vai Jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai?

✘ Nepiekrītu ✔ Piekrītu

— Jaunumi —

Mūsu žurnāli starp pirktākajiem Latvijā

9. jūnijā ikgadējā drukāto mediju izdevēju pasākumā Preses dienas 2017 noskaidroti pieprasītāko un veiksmīgāko preses izdevumu titulu ieguvēji. Izdevniecības Rīgas Viļņi izdevumi – starp pirktākajiem piecās kategorijās!

Žurnāls Kas Jauns ieguva balvas divās nominācijās – kā otrais pārdotākais tabloīds Narvesen tirdzniecības vietās un kā trešais ienesīgākais nedēļas izdevums 2016. gadā.

Otrais ienesīgākais žurnāls 2016. gadā bijis Ko Ārsti Tev Nestāsta, savukārt kategorijā Specizdevums 2016 otro vietu ieguva žurnāla Patiesā Dzīve Prognozes 2017.

Izdevniecības Rīgas Viļņi jaunais žurnāls vīriešu auditorijai 9vīri 2016. gadā kļuvis par otro nominācijā Debija 2016.

Pasākumu Preses dienas ikgadēji rīko preses tirdzniecības un izplatīšanas uzņēmumi SIA Narvesen Baltija un SIA Preses Serviss.

Izdevniecība Rīgas Viļņi šogad atzīmē 20. dzimšanas dienu un šo gadu laikā kļuvusi par vienu no vadošajām preses izdevniecībām Latvijā, kā arī ar nozarē līdz šim nebijušiem panākumiem veiksmīgi uzsākusi darbību visā Baltijā. Atbilstoši mūsdienu dzīves ritmam izdevumi pieejami ne tikai drukātā, bet arī digitālā formātā internetā un pasaules lielākajos mobilo aplikāciju veikalos – App Store un Google Play. Izdevniecība sasniedz trešo daļu preses lasītāju un ceturto daļu interneta lietotāju Latvijā.

Kopumā tiek izdoti 16 žurnāli, 4 laikraksti un veidoti 2 interneta ziņu portāli: Rīgas Viļņi, Patiesā Dzīve, 100 labi padomi, Kas Jauns, Kas Jauns Avīze, OK!, Pastaiga, Pastaiga.ru, 9VĪRI, Tautas Veselības Avīze, Laimīgā Programma, Otkrito, Mīklas, Laimīgās Mīklas, Likums un Taisnība, Ko Ārsti Tev Nestāsta, Ko Gydytojai Tau Nepasako, Mida Arstid Sulle Ei Raagi, Čto vrači vam ne govorjat, Otkrito Gazeta,www.kasjauns.lv,www.otkrito.lv. Papildus tiek izdoti arī dažādi tematiskie žurnālu speciālizdevumi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Publicēts: 12.06.2017.