x

Lai nodrošinātu web lapas satura kvalitāti un apkopotu apmeklētāju statistiku, Izdevniecības Rīgas Viļņi mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Vairāk par sīkdatnēm lasiet ŠEIT. Vai Jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai?

✘ Nepiekrītu ✔ Piekrītu

— Jaunumi —

Izdevniecības Rīgas Viļņi 20. dzimšanas diena

Ar vērienīgu Intara Busuļa un “Abonementa orķestra” koncertu, 15. jūnija vakarā Dzintaru koncertzālē tika nosvinēta Izdevniecības “Rīgas viļņi” 20. jubileja. Svinības pulcēja vairāk nekā 2000 viesus – sadarbības partnerus, draugus, sabiedrotos, žurnālu varoņus un izdevniecības darbiniekus.

“Paldies par jūsu mīlestību un par jūsu laiku, dārgie kolēģi, reklāmas sadarbības partneri, drukātāji, izplatītāji un, protams, mūsu izdevumu lasītāji. Mūs kopā gaida aizraujoši, interesanti, izaicinājumu un piedzīvojumu pilni gadi. Izbaudīsim kopā laiku, kas mums dots, darot labāko, ko spējam, - ar mīlestību. Šajos 20 gados mēs visi kopā esam izdzīvojuši un turpinām izdzīvot dārgāko, kas mums pieder. Tas ir laiks. Es vēlētos uzsaukt tostu tieši par to – par laiku. Par laiku, kas aizgājis, un par laiku, kurš joprojām plūst caur mūsu rokām kā zelta smiltis. Par laiku, ko gribētos apstādināt kā skaistu mirkli un arī par laiku, kurš liekas pavadīts kādā no elles lokiem. Par laiku, kas paskrien gar acīm kā zibsnis, un par mirkli, kas ir mūžības vērts. Mazāk tērēt, vairāk izdzīvot un svinēt šo laiku – tas ir tas, ko novēlu mums visiem. Darbā mēs visi pavadām tik daudz laika, ka tam ir jābūt kam īpašam. Lai tā arī būtu!”

Izdevniecības Rīgas Viļņi valdes priekšsēdētāja
Aija Simsone

Atskatu uz svinībām 15. jūnijā, Dzintaru koncertzālē un foto skatīt šeit - http://jauns.lv/raksts/zinas/244799-vakars-ka-oga-izdevnieciba-rigas-vilni-nosvin-20-dzimsanas-dienu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Publicēts: 29.06.2017.