x

Lai nodrošinātu web lapas satura kvalitāti un apkopotu apmeklētāju statistiku, Izdevniecības Rīgas Viļņi mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Vairāk par sīkdatnēm lasiet ŠEIT. Vai Jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai?

✘ Nepiekrītu ✔ Piekrītu

— Jaunumi —

Es lasu! Vai Tu lasi?

Izdevniecība Rīgas Viļņi turpina iniciatīvu par preses lasīšanas veicināšanu ar ceļojošo fotoizstādi un kampaņu medijos. Akcijas fotoizstāde līdz 14. oktobrim būs skatāma Domina Shopping.

Iniciatīvas mērķis ir pievērst uzmanību drukātajiem medijiem, kas rada profesionālu, daudzveidīgu saturu, kāds nav atrodams nekur citur. Preses lasīšanas iniciatīvai atbalstu sniegušas arī sabiedrībā pazīstamas un iemīļotas personības – Intars Busulis, Anatolijs Kreipāns, Olga Dreģe, Anatolijs Danilāns u. c., kas apliecina, ka drukāto mediju tradīcija vieno dažādu profesiju pārstāvjus, vecuma grupas un intereses.

Aicinām ikvienu atšķirt žurnālu vai avīzi un izlasīt īstus stāstus, ko radījuši savas jomas lietpratēji, apverot visplašāko tēmu spektru – intervijas, politiku, sociālus jautājumus, televīziju un izklaidi, modi, dizainu, veselību, mistiku, praktiskus padomus, piedzīvojumus un daudzas citas.

Publicēts: 10.10.2018.